Vymáhání pohledávek

Poskytujeme komplexní právní servis při vymáhání pohledávek.

Provádíme kontrolu listin souvisejících s pohledávkami klienta, prověření dlužníka v centrální evidenci exekucí a obchodním a insolvenčním rejstříku, sepis předžalobních výzev prostřednictvím naší advokátní kanceláře, právní zastoupení při jednání v mimosoudním řízení, podání žalob a návrhů na vydání platebního rozkazu a podání exekučních návrhů včetně zastoupení před soudním exekutorem. Pro stálé klienty či v případě většího množství pohledávek nabízíme zvýhodněné podmínky právního zastoupení s nízkými náklady při vymáhání pohledávek. Nabízíme také školení na téma předcházení a zajištění pohledávek vycházející z našich dlouholetých zkušeností při zastupování klientů.

Co nabízíme?

  • Vytváření a zasílání upomínek a předžalobních upomínek
  • Sepis uznání dluhu a dohody o splátkovém kalendáři
  • Právní servis a právní zastoupení v soudním i mimosoudním řízení a v rozhodčím řízení při vymáhání pohledávek
  • Právní zastoupení v exekučním řízení
  • Školení

Máte zájem o naše služby?

Napište nám nebo se ozvěte telefonicky a my Vám rádi sdělíme bližší informace a sjednáme si s Vámi schůzku.

Kontaktujte nás

Kontakt

Sjednejte si s námi úvodní osobní či online schůzku (prostřednictvím PC s kamerou či chytrý telefonem) na níže uvedeném telefonním čísle, emailem či prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi Vás poznáme!

Parkovat můžete přímo na ulici Veveří v těsné blízkosti kanceláře v modře označených zónách nebo za rohem na ulici Sokolská. Hodina parkování je zdarma a další půlhodina je zpoplatněna částkou 15 korun. K registraci můžete využít parkovací automat, který se nachází přímo naproti kanceláře nebo nám můžete sdělit SPZ vozidla a my vše vyřídíme v pohodlí kanceláře a zdarma.